Üretim

Tasarım departmanının kalıp üretimi aşamalarındaki öneminin farkında olan firmamız, alanında profesyonel üç boyutlu programlara yaptığı yatırımlar ile müşterisinin her aşamada ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir.

Düşüncelerin şekillenip, bilgisayara yansıma noktası olan tasarım aşamasında, teknik ekibimiz tecrübelerini kalıp teknolojisine yansıtır.

Bu aşamada yüksek kaliteli ve ideal maliyetli kalıp üretimi için üç boyutlu şekliyle dijital ortamda görülebilen ve 3d yazıcı ile numune alınabilen kalıp tasarımı her yönden incelenir. Kalıbın tasarım aşamasının tamamlanması ile , kaliteli, kusursuz, uzun ömürlü, ve uygun maliyetli Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi için ilk adım atılmış ve ürünün üretim planlaması yapılmış olur.

Final baskılarını, kalıpların ince proses ayarlarını kendi bünyesinde tamamlayarak müşterisine sorunsuz kalıp ve ürün teslim etmektedir. Gerek deneme baskıları gerekse üretim amacıyla firmamız 80 - 400 Ton kapasiteli plastik enjeksiyon makinası yatırımlarını yapmıştır.

Plastik ürünler hayatımızın tartışılmaz birer parçası olmuştur. Enjeksiyon yöntemi de plastik ürünlerin üretiminde en sık kullanılan metottur. Firmamız kuruluşundan bu zamana kadar birçok sektör için 650 den fazla kalıp üretimi yapmıştır.

Ar-Ge İle kalıphane ve Tasarımhane Bölümünde kullandığımız makinalar sınıflarının üst düzeyi olup bu makinaları yöneten personelimiz kendi alanında önemli tecrübelere sahiptir.